НАЙБІЛЬША ВИСТАВКА КИЇВСЬКОГО ПЕЙЗАЖУ ВІДБУДЕТЬСЯ В РАМКАХ KAW

Сергій Чайка, без назви, 2016 "Памятник Хмельницуому" полотно, олія, 120х90 см

«Київський Пейзаж» - безпрецедентний проект, що буде проходити в рамках Kyiv Art Week під час проведення Євробачення. Він презентує найбільшу виставку київського пейзажу за всю історію України з бієнальною циклічністю раз на два роки та амбітною метою - показати всю красу Києва, відчути його унікальність, простежити як місто трансформується через історичну оптику митців різних поколінь.

Художнє осмислення пейзажу столиці стане унікальною можливістю для знайомства гостей столиці та самих киян з містом, підкреслить туристичну привабливість Києва.

Найкращі роботи нададуть зі своїх фондів Музей історії Києва, Національний художній музей, Київський національний музей російського мистецтва.

16 березня пройшла пресс-конференція проекта у якій взяли участь Тетяна Костенко – комісар проекту, перший заступник генерального директора Музею історії Києва, Євген Карась – куратор проекту, засновник «Карась Галерея» Костянтин Кожемяка - комісар проекту, президент фонду «Art Huss Євген Карась запросив сучасних художників взяти участь у виставці, аргументуючи тим, що ми можемо пишатись не лише творчим доробком великих митців класичного мистецтва, а й тими, хто ще не завоював публіку,але безперечно, має талант і арт-потенціал. А Тетяна Костенко запевнила, що у фондах музею є надзвичайно велика колекція «Київського пейзажу» і однією вистави буде замало, аби показати всі шедеври, що знаходяться у фондах Музею. Тому є наміри реалізовувати цей проект у форматі бієнале. А результатом проекту буде художній альбом, Костянтин Кожемяка планує зробити це видання якісним, із сучасним дизайном та контекстуально цікавим.

Маргарита Шерстюк "ЮБК - 2", 2016 (берег со Сквиртлом) Полотно, олія 100х150 см