Artbeat є інноваційною галереєю грузинського мистецтва, а її мета — популяризація творів грузинських художників в міжнародне товариство через інтернет-платформу (www.projectartbeat.com) та на міжнародних арт-ярмарках. У співпраці з художниками та кураторами Artbeat створює художні проекти, що сприяють розвитку грузинського сучасного мистецтва.

З моменту відкриття, галерея влаштувала проекти таких закордонних художників як Брайан Гріффін, Оскар Мурильйо, Джессі Дарлінг і Такеші Шіоміцу. Ці проекти відбулись завдяки співпраці з грузинською Національною галереєю в Тбілісі, інституцією Art in General в Нью-Йорку. ArtBeat взяв участь у 10 міжнародних арт-ярмарках та отримав відгуки в пресі від таких відомих міжнародних видань як Artnet.com та Art Newspaper.

На Kyiv Art Week Artbeat демонструє творчість п"яти грузинських художників - Мака Батіашвілі, Іраклія Бугіані, Левана Міндиашвілі, Майі Сумбадзе та Ладо Почху, що належать до різних художніх напрямків. Живопис, об"єкти та інсталяції цих майстрів представляють грузинське сучасне мистецтво у повному вимірі,— художники порушують теми загальної пострадянської історії та показують творчий досвід сьогодення.

 

Тел.: +995555294353

Веб-сайт.: www.projectartbeat.com

E-mail: nino@projectartbeat.com