Фонд ArtHuss (м.Київ) займається виставковою та видавничою діяльністю, організовує арт-проекти та популяризує сучасне українське мистецтво. Були реалізовані такі проекти, як «Невідомі» (ІПСМ, Єрмілов центр), «Танго в божевільні» (ІПСМ), «36 місяців» (Музей історії Києва), «Внутрішня Японія» (Музей історії Києва). До співпраці було долучено широке коло митців різних стилів та напрямків таких як Зоя Орлова, Алевтина Кахідзе, Костянтин Зоркін, Гамлет Зіньківський, Микита Кравцов, Ілля Ісупов, Андрій Блудов та багато інших.

На Kyiv Art Week представить проект «Тунельний зір», що складається з серії графічних та мальовничих робіт, в яких зображено поєднання непоєднуваних елементів, – фігури складаються у неймовірні візерунки, створюють нові сутності.

Офтальмологічна патологія втрати периферійного огляду – тунельний зір – в інтерпретації митців стає метафорою звужування поля зору, втрати контролю над зором. В офтальмології цьому можуть бути різні причини, а у символічному вимірі митці дають власну версію цьому стану: гнів, пропаганда, ідеологія, агресія, страх, шаблонність мислення, які й формують особливу обмеженість зору.