Casa Nova Arte e Cultura Contemporânea — арт-простір, що сприяє консолідації бізнесу, виставок та заходів, орієнтованих на сучасну культуру. Розташований у Жардін Пауліста в Сан-Паулу. Галерея регулярно проводить не лише виставки в своєму приміщені, а й лекції, курси, перформанси та ярмарки на різних платформах. Casa Nova тримає вектор на кураторські дослідження сучасного мистецтва та налагодження партнерства з іншими арт-інституціями в Бразилії й за кордоном.

На Kyiv Art Week представить проекти трьох художників: Енріке Радігалес — художник, що вивчав образотворче мистецтво в школі Массана, а потім займався розробками інтерактивних систем в UPC в Барселоні. У своїх роботах він комбінує нові технології з традиційним пейзажем.

Карла Шаїм — бразильська художниця, що працює в різних медіа — малюнок, скульптура, відео та інсталяція. Художниця аналізує мистецьку практику, досліджує встановлені правила для виконання твору мистецтва, фіксує власну рухливість під час створення малюнка. Її тіло є важливим інструментом в цьому процесі. Думаючи про нього, як про предмет концептуального обговорення, Карла виявляє фізичні та соціальні обмеження творчої людини.

Ліна Кім — художниця, що живе та працює в Берліні. Її роботи пов’язані з малюнком, сайт-специфік інсталяціями, фото та відео. Вона брала участь у бієнале в Сан-Паулу, Кванджу та Гавані.