Galeria Labirynt є одним з найбільших центрів сучасного мистецтва в Східній Польщі, що був створений у 1969 році. Програма галереї включає виставки, спектаклі, лекції, конференції, зустрічі, концерти та освітню діяльність. Представляє видатних польських художників: Miroslaw Balka, Katarzyna Kozyra, Zbigniew Libera та найбільш цікавих молодих художників.

Галерея підтримує класиків 70-х років, включаючи Natalia LL та VALIE EXPORT та інших художників, що займаються перформансом з 70-х років. Однією з найбільш важливих подій в історії польського мистецтва перформансу стала міжнародна зустріч художників під назвою «Performance and Body», що була проведена в 1978 р. Мистецтво перформансу стало одним з основних напрямків діяльності галереї, що зосереджена на презентації, документації, а також його вивченні .

Galeria Labirynt проводить фестиваль під назвою «Performance Platform» у Любліні, під час якого проходять як камерні виступи митців так і перформанси з залученням великої кількості людей. Організовує виставки визнаних художників, а також тих, хто тільки починає свою кар"єру. Влаштовує семінари з відомими художниками (наприклад, Alastair MacLennan, Jason Lim), забезпечує робоче середовище для студентів і викладачів з Польщі та за кордоном (Nigel Rolfe – RCA London, Janusz Baldyga – UAP Poznań, Miroslaw Balka ASP Warsaw). Запрошує художників брати участь в художніх резиденціях (Yaroslav Futymskyi, Angie Seah) та організовує їм виставки (He Chengyao, Esther Ferrer, VALIE EXPORT).

На Kyiv Art Week галерея представить отриманий в цій галузі досвід, — покаже відео художників, що співпрацювали Labirynt за останні тридцять років та нову інсталяцію на основі фільму «Серце кохання» про відомих польських художників Wojciech Bakowski та Zuzanna Bartoszek.