Stedley Art Foundation створена в 2011 році як приватна ініціатива Стелли Беньямінової. Місія фундації – підтримка розвитку культурного процесу в Україні, просування українських митців, а також сприяння пожвавленню міжнародних культурних обмінів та створення позитивного іміджу вітчизняного мистецтва на світовій арт-сцені. Філософією фундації є твердження, що культура не має бути розкішшю, а має стати правом, необхідністю, нагальною естетичною та етичною потребою людини.

Напрямки діяльності: формування нового культурного середовища; розробка та реалізація освітніх програм та проектів; заохочення розвитку нових форм у царині візуального мистецтва (мультимедіа, public art, street art).

Stedley Art Foundation веде активну діяльність, відкриваючи двері виставкового «Білого простору» як для визнаних майстрів, так і для сміливих експериментів і дискусій, сприяє інтеграції української культури у світовий контекст, підтримує інтерес до розвитку колекціонування, меценатства і спонсорства в країні.

На Kyiv Art Week демонструє скульптури Олександра Животкова.