Освітня програма Kyiv Art Week, May 6th 2017

13:00 – 14:00

ОЛЬГА БАЛАШОВА. СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ

Кандидат філософських наук, мистецтвознавець, художній критик, викладач кафедри Теорії та історії мистецтва НАОМА, автор та куратор багатьох неформальних освітніх програм з мистецтва. Сфера наукових інтересів: мистецтво нових медіа, західноєвропейська художня культура Нового часу, українське та світове мистецтво ХХ-ХХІ століття. У 2015 році разом з Лізою Герман створили книгу "Мистецтво українських шістдесятників" (видавництво "Основи").

Ольга проведе лекціїї з блоку #навиставцівангога, що орієнтований на аудиторію, яка тільки но почала знайомство з сучасним мистецтвом та потребує базової професійної навігації його основними поняттями, іменами та явищами.


14:30 – 16:00

КАТЕРИНА РАДЧЕНКО. ЯК УСПІШНО ШУКАТИ, СКЛАДАТИ ТА ОТРИМУВАТИ МІЖНАРОДНІ ГРАНТИ НА МИСТЕЦЬКІ ПРОЕКТИ.

Кураторка та організаторка фотофестивалю Катерина Радченко поділиться досвідом ефективної роботи з міжнародними грантовими програмами та пояснить, як шукати та грамотно оформлювати аплікації для тревел-грантів, стипендій, фінансування індивідуальних проектів та масштабніших подій у сфері мистецтва, а також проаналізує процес грантування з позиції організаторів, які приймають рішення.


16:30 – 18:00

ІГОР АБРАМОВИЧ. МИСТЕЦТВО ТА ГРОШІ. АРТ-РИНОК В УКРАЇНІ.

Один з найвідоміших вітчизняних арт-дилерів Ігор Абрамович відверто розповість про реалії художнього ринку в Україні, нюанси капіталізації сучасного мистецтва та перепони, що з ними він стикається в процесі виведення українських імен на міжнародний ринок.


Більш детальна інформація за посиланням