UAL В УКРАЇНІ. ВИСТАВКА ВИПУСКНИКІВ UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON

Студія 13 — це сучасний арт-простір та архітектурне бюро, що є платформою для культурного та професійного діалогу між мистецтвом, освітою та архітектурою.

Саме тут знаходиться представництво приймальної комісії Лондонського Університету Мистецтв в Україні.

Студія 13 — інноваційний центр архітектурного дизайну та простору, досліджує та відкриває нові таланти серед тих, кого прийняли на навчання до всесвітньо відомого Університету Мистецтв і Дизайну — University of the Arts London.

В рамках Київського тижня мистецтва Студія 13 представляє нову виставку робіт студентів і випускників Лондонського Університету Мистецтв.

Ви зможете побачити роботи з сучасного мистецтва, фотографії, ідеї для внутрішнього і зовнішнього дизайну, відео, фільми від молодих і вже відомих митців UAL.

University of the Arts London (Лондонський Університет Мистецтв) — один з найкращих і найбільших університетів світу, що спеціалізується на освіті за творчими і гуманітарними спеціальностями – загалом понад 200 дисциплін бакалаврських та магістерських програм (мода, PR, медіа, дизайн, телебачення, фотографія, драма та ін.).

Серед випускників Університету — сотні видатних людей зі світу мистецтва, кіно, моди, дизайну, а саме: Аніш Капур, Стелла Маккартні, Александр Маккуін, Пол Сміт, Пірс Броснан, Тім Рот, Ральф Файнс, Чарльз Cаатчі, Джиммі Чу та інші провідні діячі культури та мистецтва.

 

Веб-сайт: www.artstream.com.ua

Веб-сайт: www.arts.ac.uk

Тел.: 044 599 31 80

Тел.: 063 578 00 22