Освітня програма Kyiv Art Week, 5 травня 2017

13:30 – 14:30

ДІАНА ПОПОВА. МУНІЦИПАЛЬНА ПІДТРИМКА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ

13:30 –14:30

Діана Попова. Муніципальна підтримка культурних ініціатив

Голова департаменту культури Діана Попова розповість про чинні механізми муніципальної підтримки та фінансування культурних ініціатив та головних аспектах їх реалізації у партнерстві з міською адміністрацією. Як правильно побудувати партнерство із міською владою? Проекти якої спрямованості та формату мають найбільші шанси отримати підтримку міста? Як КМДА вибудовує культурну стратегію для міста і як оцінює ефективність уже реалізованих проектів?15:00 – 16:00

Ірина Соловей. Як працює краудфандінг для культурних проектів в Україні? Успішні кейси та практичні поради платформи "Спільнокошт".

Президентка громадської організації «Garage Gang» та стратегиня з розвитку спільнот Ірина Соловей розповість про роботу головної краудфандингової платформи в України “Спільнокошт”, завдяки якій суспільне фінансування отримали понад 150 культурних ініціатив різного ґатунку на загальну суму близько 10 млн. гривень. Ірина висвітлить особливості пошуку стартового капіталу шляхом crowdfunding, поділиться прикладами найбільш успішних кейсів по збору коштів та приділить увагу практичним аспектам побудови кампанії на "Спільнокошті".16:00 – 17:30

МИКОЛАЙ СЕКУТОВИЧ, МАРТІН КВАД, НАТАЛІ ХОЙЗ, ІРИНА СОЛОВЕЙ. ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ: КУРАТОРСЬКА СПІВПРАЦЯ У АРТ-СЕКТОРІ.

Важливим існуючим кейсам дієвого партнерства публічних мистецьких інституцій та приватного бізнесу країн Європи буде присвячена панельна дискусія “Curated Cooperation – про виклики та можливості на ринку сучасного мистецтва” за участі Міколая Секутовича, Мартіна Квада, Наталі Хойос та Ірини Соловей.


18:00 – 19:30

ЖЮЛІ РЕШЕ. МИСТЕЦТВО / ВМИРАТИ

Філософ українського походження, блогерка та популяризаторка філософії. Обіймає посаду директорки Інституту психоаналізу та професорки філософії Глобального центру передових досліджень (Нью-Йорк, США). Вона отримала ступінь доктора філософії в Словенії, де навчалася під керівництвом Аленкі Зупанчіч в Науково-дослідному центрі словенської Академії наук і мистецтв. Є автором низки популярних та академічних робіт, що поєднують дослідження у сферах філософії, психоаналізу, нейронауки та мистецтва.

Лекція пропонує альтернативний погляд на мистецтво крізь призму сучасної психології та психіатрія. Серед важливих питань лекції: чи не доречніше сприймати життя та мистецтво як, в першу чергу, деструктивні, а не креативні процеси? Чи існує принципова різниця між мистецтвом та психічним розладом? Чи не намагається сучасна психологія та психіатрія, пропагуючи ідеал щасливої не травмованої людини, вилікувати нас від мистецтва?


Більш детальна інформація за посиланням