Community Culture Bus

Community Culture Bus / Гуртобус на Kyiv Art Week

25 ТРАВНЯ

11:00-16:00 Mайстер-клас Відкритої майстерні шовкографії
14:30-16:00 Live music: Настя Толоконнікова – NASTYA4EVER – proDJ [OUTSIDE]
16:30-17:30 Презентація проекту Де-Не-Де
19:00-21:00 Кінопоказ “Чоловік, який вбив Дон Кіхота” реж. Террі Гілліам (2018)

 

З 23 по 26 травня на території Комплексу “Торонто-Київ” у відвідувачів Kyiv Art Week буде можливість відвідати експериментальний мобільний простір Community Culture Bus / Гуртобус.

Фізично Community Culture Bus / Гуртобус — це багатофункціональний творчий мобільний простір, створений шляхом перетворення рейсового автобуса на культурний хаб. Гуртобус подорожуватиме Україною у найвіддаленіші населенні пункти, популяризуючи сучасне мистецтво та культуру та підтримуючи локальні культурні ініціативи в малих містах та селах. Цей проект частково відтворює давню традицію авангардної музеології та практику пересувних виставок, які були започатковані у тому числі українськими художниками на початку XIX століття. Організатори сподіваються, що Community Culture Bus / Гуртобус стане платформою для співпраці між митцями та громадами, простором для проведення різноманітних освітніх програм та презентацій в регіонах.

Власне на Kyiv Art Week відбудеться перша презентація проекту. Протягом усіх днів ярмарку в Community Culture Bus / Гуртобус відбуватиметься низка подій серед яких майстер-класи, лекції, презентації, показ фільму та виступи електронних музикантів від проекту Культура звуку.

Проект ініційований фондом ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Посольством США у Києві.