Community Culture Bus

Community Culture Bus / Гуртобус на Kyiv Art Week

23 травня

19:00-21:00 Презентація проекту. Перформанс від Live Art Lab

 

З 23 по 26 травня на території Комплексу “Торонто-Київ” у відвідувачів Kyiv Art Week буде можливість відвідати експериментальний мобільний простір Community Culture Bus / Гуртобус.

Фізично Community Culture Bus / Гуртобус — це багатофункціональний творчий мобільний простір, створений шляхом перетворення рейсового автобуса на культурний хаб. Гуртобус подорожуватиме Україною у найвіддаленіші населенні пункти, популяризуючи сучасне мистецтво та культуру та підтримуючи локальні культурні ініціативи в малих містах та селах. Цей проект частково відтворює давню традицію авангардної музеології та практику пересувних виставок, які були започатковані у тому числі українськими художниками на початку XIX століття. Організатори сподіваються, що Community Culture Bus / Гуртобус стане платформою для співпраці між митцями та громадами, простором для проведення різноманітних освітніх програм та презентацій в регіонах.

Власне на Kyiv Art Week відбудеться перша презентація проекту. Протягом усіх днів ярмарку в Community Culture Bus / Гуртобус відбуватиметься низка подій серед яких майстер-класи, лекції, презентації, показ фільму та виступи електронних музикантів від проекту Культура звуку.  

Проект ініційований фондом ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Посольством США у Києві.