Відкриття спецпроекту "По графіку"

В рамках Kyiv Art Week буде представлено проект «По графіку», в якому вперше в Україні будуть експонуватись станкові роботи та графіка міжнародних художників муралістів. Глядач матиме змогу побачити роботи українських митців Aec та Waone з дуету Interesni Kazki, Сергія Радкевича, Kislow, а також деяких закордонних представникив сфери стріт-арту: JR, Obey, Vhils, Zio Ziegler, Marat Morik, Aaron Li-Hill, Fikos Antonios, Popay, Seth, Kloneyourself, Mono Gonzalez, Fintan Magee, Roti. Більшість з цих митців залишили свої стінописи в Україні, проте вкрай рідко їх роботи на папері чи холсті можна побачити в нашій країні. Монуметальні твори - це тільки частина творчості багатьох сучасних муралістів, паралельно з муралами вони працюють з галереями та музеями, експонуючи свої твори мистецтва.

Спеціально для проекту «По графіку» Володимир Манжос (Waone interesni kazki) створить мурал. Окрім кольорових муралів Володимир з 2016 року працює над створенням чорно-білих робіт, надихаючись естетикою середньовічних гравюр і переносячи свої фантастичні сюрреалістичні сюжети в публічний простір по всьому світу.

В експозиції здебільшего буде представлено твори з приватної коллекції Олега Соснова, а також вибрані твори з колекції Дмитра Палієнка та Володимира Манжоса aka Waone.