Сommunity Culture Bus

Community Culture Bus / Гуртобус на Kyiv Art Week

24 ТРАВНЯ

11:00-15:00 Mайстер-клас Відкритої майстерні шовкографії
14:30-16:00 Live music: Тарас Петренко + The Taboo [OUTSIDE]
15:00-16:00 Практикум по гранту мобільності i-Portunes від Оксани Саржевської-Кравченко
18:00-19:00 Artist-talk: Оксана Казьміна
19:00-21:00 Кінопоказ “По Сигарети” реж. Еманюель Берко (2013)

 

Фізично Community Culture Bus / Гуртобус — це багатофункціональний творчий мобільний простір, створений шляхом перетворення рейсового автобуса на культурний хаб. Гуртобус подорожуватиме Україною у найвіддаленіші населенні пункти, популяризуючи сучасне мистецтво та культуру та підтримуючи локальні культурні ініціативи в малих містах та селах. Цей проект частково відтворює давню традицію авангардної музеології та практику пересувних виставок, які були започатковані у тому числі українськими художниками на початку XIX століття. Організатори сподіваються, що Community Culture Bus / Гуртобус стане платформою для співпраці між митцями та громадами, простором для проведення різноманітних освітніх програм та презентацій в регіонах.
З 23 по 26 травня на території Комплексу “Торонто-Київ” у відвідувачів Kyiv Art Week буде можливість відвідати експериментальний мобільний простір Community Culture Bus / Гуртобус.


Власне на Kyiv Art Week відбудеться перша презентація проекту. Протягом усіх днів ярмарку в Community Culture Bus / Гуртобус відбуватиметься низка подій серед яких майстер-класи, лекції, презентації, показ фільму та виступи електронних музикантів від проекту Культура звуку.

Проект ініційований фондом ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Посольством США у Києві.