Program Image

“Твій портрет”

В рамках Kyiv Art Week буде представлено проект «Твій портрет», в  якому будуть презентовані роботи з приватної колекції Олега Соснова. До добірки увійдуть роботи українських та закордонних митців. Експозиція буде присвячена портретам та замальовкам на тему  антропоморфних форм. Наразі у суспільстві та мистецтві спостерігається криза самоідентичності, подібна виставка має привернути увагу до розмаїття мистецької та людської індивідуальності, занурити глядача у натовп незнайомих облич та підштовхнути його знайти своє відображення у кожному з них. В рамках цього ж проекту художниці -графіки Анна Ходькова та Крістіна Ярош зроблять авторську інсталяцію безпосередньо на локації виставки.  

Ми часто задаємо собі питання «Хто я?», але митці намагаються відповісти собі на це питання своїми роботами. Проект «Твій портрет» це намагання дати розгорнуту відповідь на це питання, зануритись у внутрішні світи митців, а також спонукати глядача поставити собі це завжди актуальне питання. Кожна людина бачить себе по-різному,  але пошук відповіді приманний усім нам. Саме цьому пошуку буде присвячена виставка.

В рамках проекту будуть представлені роботи Богдана Буренко, Кирила Проценко, Анни Ходькової, Крістіни Ярош, Віті Кравца, Нікіти Кравцова, Дмитра Красного, Анастасії Сіренко, Дмитра Кришовського, Аліси Гоц, Абеля Панна, Ніни Савенко, Ігоря Уварофф, Кирила Кто, Максима Забродського, Марата Даніляна, Матвія Вайсберга, Ніни Мурашкіної, Романа Мініна, Сергія Радкевича, Сергія Юхімова, Олексія Аполлонова, Ігоря Селеменєва, Андрія Підлісного, Олександра Дрьомова, Олександра Богомазова та інших.

Місце: Комплекс “Торонто-Київ”,

Адреса: вул. Антоновича, 79