Відкриття виставки "KNO lab. space – 'icons \ W13"

Відкриття виставки проекту лабораторних виставок KNO lab. space – 'icons \ W13', яка відбудеться 22 травня о 19:00 в літературно-меморіальному музеї М. Булгакова. Проект лабораторних виставок KNO lab. space є серію експериментальних виставок, на яких буде представлено творчість міжнародних та українських художників, працюючих у напрямку безпредметного мистецтва.

Linda Arts (NL), Wahida Azhari (DE), Louise Blyton (AU), Nina Smykalova(UA), José Heerkens (NL), Sarah Keighery (AU), Beverly Rautenberg (US), Suzan Shutan (US), Dombrovska Elena (UA), Jessica Snow (US), Li Trincere (US), Iemke van Dijk (NL), Henriëtte Van 't Hoog (NL). 

Curated by Billy Gruner (AU).

W13 – є дослідженням куратора виставки Біллі Грюнера (Billy Gruner) сучасного безпредметного мистецтва, його новітніх течій та зв'язки або їх відсутність з ідеями Казимира Малевича скрізь призму художніх практик сучасних художниць з різних країн світу. 

Чи існує у сучасному світовому художньому процесі практики, які продовжують ідеї митців часів періоду Авангарду? Чи залишився слід Малевича як вчителя, педагога, теоретика в світі, в Україні? Беручи коментарі у учасниць виставки на ці питання, куратор досліджує ці зв’язки і появу нових візуальних форм, та пише кураторський коментар до виставки у вигляді есе – «Гендерна нейтральність у Редуктивному мистецтві»\«Gender Neutrality in Reductive Art». Також до виставки пише есе одна з учасниць – Джессіка Сноу (Jessica Snow) – «Нотатки про Малевича: чорний квадрат, чорні діри, і очі розуму»\«Notes on Malevich: The Black Square, Black Holes, and the Mind’s Eye». Також до виставки куратор долучає есе Деб Коувел (Deb Covell) – «Нуль»\«Nul», яке було написано до першої виставки проекту - “Icons\Objects”.

Посилання на есе Біллі Грюнера “Gender Neutrality in Reductive Art”: https://bit.ly/2rItre1 
Посилання на есе Джессіки Сноу “Notes on Malevich: The Black Square, Black Holes, and the Mind’s Eye”: https://bit.ly/2KpdVv5 
Посилання на есе Деб Коувел “Nul”: https://bit.ly/2GmGiry


Виставка відбувається за підтримки: Літературно-меморіального музею М. Булгакова.

Медіа-партнер: In Kyiv

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова
Київ, Андріївський узвіз, № 13
Години роботи виставки: 10:00 – 18:00.
Експозиція виставки триватиме до 20 червня.
По середам виставка не працює.
Вхід вільний.

www.kno.org.ua