Мистецтво=Капітал? Програма публічної саморефлексії – ART WEEK KYIV
Зареєструватися
Back to top

Мистецтво=Капітал? Програма публічної саморефлексії

Мистецтво=Капітал? Програма публічної саморефлексії

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 29/08/2020 - 30/11/2020
6:00 pm - 8:00 pm

Categories No Categories


Формула “Мистецтво = Капітал” належить відомому своїми сміливими ідеями художнику Йозефу Бойсу. Цією формулою він прагнув запровадити нове поняття капіталу, проголошуючи, що справжнім капіталом є мистецтво, а гроші як ринковий інструмент потрібно скасувати.

Однак, поза утопічними теоріями Бойса рівняння Мистецтво=Капітал набуває зовсім іншого сенсу. Особливо в контексті Арт-Ярмарки. Публічна програма Kyiv Art Week цього року буде присвячена завданню саморефлексії. Ми хочемо винести в простір публічної дискусії таємничі та непрості стосунки мистецтва та грошей, мистецтва та ринку. Разом з художниками, теоретиками, галеристами, колекціонерами та іншими учасниками гри ми спробуємо осмислити економічне підґрунтя мистецтва, обговорити незручне питання залежності мистецтва від фінансових потоків, матеріальні проблеми мистецької практики, етичні пастки грошових відносин у мистецтві, та власні мрії про свободу та справедливість.

В рамках програми запланована серія лекцій та перформенсів, а також спеціальний проєкт: ток-шоу “Відверто про мистецтво.”

Учасники: Єгор Анцигін, Євген Березницький, Анатолій Бєлов, Ніколя Буріо, Уляна Биченкова, Максим Волошин, Ксенія Гнилицька, Борис Гройс, Анна Звягінцева, Люся Іванова, Настя Калита, Ігор Канівець, Алевтина Кахідзе, Борис Кашапов, Аліна Клейтман, Вікторія Кулікова,Марія Куліковська, Катя Лібкінд, Анастасія Лойко, Ігор Македон, Ксенія Нуріл, Юрій Пікуль, Олена Сіятовська, Тетяна Соловей, Олена Федорчук, Ганна Циба, Давід Чичкан, Маргарита Шерстюк, Марлен Шкандаль, Ганна Щербина, 4 see та інші.

Кураторка: Леся Кульчинська

EN
UA EN
Copy link
Powered by Social Snap