Ток-шоу “Відверто про мистецтво”. Випуск 1 – ART WEEK KYIV
Зареєструватися
Back to top

Ток-шоу “Відверто про мистецтво”. Випуск 1

Ток-шоу “Відверто про мистецтво”. Випуск 1

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 05/09/2020
12:00 pm - 1:00 pm

Categories No Categories


Ток-шоу “Відверто про мистецтво” це можливість підслухати розмови про мистецтво, які зазвичай ведуться непублічно. Тут представники українського мистецького арт-середовища розмірковуватимуть не над теоретичними, а над власними проблемами, з’ясовуватимуть стосунки одне з одним, відверто обговорюватимуть власне та чуже мистецтво, та його тіньову сторону – жорстоку боротьбу за гроші, владу, любов.

Випуск 1. Зірка першого випуску – неперевершена пророкиня Ксенія Київська, що зупинила три повені та безліч разів боролася проти олігархів. Цього разу пророкиня вислуховує сповіді художників, що потерпають від бідності та не вміють скласти собі ціну. Завдяки своєму дару вона благословляє їх на успіх та продажі, але також і дає безцінні поради, як подбати про себе в непростому для художника українському суспільстві.

“Ксенія Київська” – довготривалий відео проєкт художниці Ксенії Гнилицької, де вона в образі ворожки-провидиці, звертається до людей і пропонує себе як наступну президентку. Ця відеоробота є критичним та іронічним дослідженням правил та законів передвиборчої агітації, викривленої культури сучасних політичних технологій. Образ такої Сівіли-провидиці, яка і врятує, і захистить, і біль розведе, викликає ірраціональне почуття довіри. Ксенія Київська – це містичне альтер-его художниці Ксенії Гнилицької, ім’я якої обрано по аналогії з реальною провидицею Ксенією Петербурзькою, яка була причислена до лику святих у 1988 році. Блаженна Ксенія Петербурзька ще за життя в 19 столітті шанувалася як чудотворця. Потойбічне, містичне та незбагненне досі приваблює людей. Адже й сьогодні, в XXI столітті люди продовжують вірити у медіумів.

 

 

EN
UA EN
Copy link
Powered by Social Snap