Зареєструватися
Back to top

Legal Fairy або Повчальні Історії з Мистецького Життя. Анатолій Бєлов, Алевтіна Кахідзе, Александер Кроліковскі

Legal Fairy або Повчальні Історії з Мистецького Життя. Анатолій Бєлов, Алевтіна Кахідзе, Александер Кроліковскі

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 12/10/2020
6:00 pm - 7:00 pm

Categories No Categories


Техніка: Comedy Del Online

Сценарій: Анатолій Бєлов, Алевтіна Кахідзе, Александер Кроліковскі

Ідея: Колективне Несвідоме

 

«Комедія — це відтворення гірших людей, але не у всій їх порочності, а в кумедному вигляді певна помилка чи потворство, що не завдає страждання і шкоди» Аристотель

“Legal Fairy або Повчальні Історії з Мистецького Життя” — це комедійна вистава з трьох частин, в якої елементи давньогрецької комедії, венеціанського театру масок та українського вертепу об’єднались заради розваги та правової освіти мистецької спільноти. В основі вистави — реальні юридичні прецеденти, що відбулись з українськими митцями. Враховуючи величезну актуальність комедії в українському політичному, діловому та суспільному житті, саме цей жанр має найбільший потенціал для того, щоб змінити правовий ландшафт української мистецької сцени. Всі співпадіння з реальними персонами — не випадкові.

 

Олена Сіятовська — українська художниця, працює з новими медіа, перформансом, інсталяцією та графікою. Серед основних інтересів художниці — тема соціальних відносин, культура споживання та процеси пострадянських перетворень. Навчалася в Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара на факультеті філології та мистецтвознавства, в Університеті Мистецтв у Познані. У 2019 році отримала стипендію від Міністерства культури Польщі Gaude Polonia.

UA
EN UA
Copy link
Powered by Social Snap